III Edycja Konkursu „Razem dla Seniorów”

Konkurs jest organizowany z inicjatywy małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dud, mający na celu uhonorowania osób starszych, zwrócenia uwagi na ich problem i potrzeby, ale także pobudzenie ich do aktywności. Pokazanie dobrych inspirujących wzorców, że jesień życia to czas na rozwijanie pasji i talentów, podejmowanie nowych wyzwań, realizację marzeń, to możliwości aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym i kulturalnym kraju i lokalnych społeczności.

Rozstrzygniecie konkursu planowane jest podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim między 1 października a 14 listopada. Nagrodą główną w każdej kategorii jest statuetka i list Małżonki Prezydenta RP.

W konkursie będą trzy kategorie (z zastrzeżeniem, że Kapitułą może wskazać w danym roku inną lub dodatkową kategorię):

  • Młodzi Seniorom
  • Seniorzy Seniorom
  • Dla Seniorów

Rekomendacje dotyczące kandydatów można przesyłać do 20 kwietnia 2024 r. w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy e-PUAP do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie Lub na adres Poczty elektronicznej gfrant@lublin.uw.gov.pl

Pliki do pobrania

Data opublikowania: 10:27, 6 marca 2024

Kategorie: Aktualności, Aktualności dla seniora