Zaproszenie: ważne spotkanie w ramach kampanii Wiem, co podpisuję!

Boisz się, że możesz podpisać niekorzystną umowę? To spotkanie jest dla Ciebie.

Wszystkie osoby, które zawierają umowy, w szczególności Seniorów, serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach kampanii Wiem, co podpisuję!,  które odbędzie się 26 lutego 2019 roku (wtorek) o godz. 12:00 w Sali Widowiskowej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Borkach, ul. Spółdzielcza 1. Planowany czas spotkania: około 2 godzin.

 
Na spotkaniu dowiesz się:
na co zwracać uwagę, gdy zawieramy umowę w domu;
kiedy możemy od niej odstąpić, jak i gdzie dochodzić swoich roszczeń; 
w jaki sposób kontrolować koszty usług telekomunikacyjnych, w szczególności związane z korzystaniem z SMS Premium, roamingu (w tym w strefie przygranicznej) oraz transmisji danych;
✅ jakie są typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców.
 
 

Zajęcia są prowadzone przez osoby na co dzień zajmujące się sprawami konsumenckimi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, istnieje zatem możliwość zadawania pytań czy też konsultacji w sprawach indywidualnych. Specjaliści preferują aktywną formę prowadzenia spotkań, co umożliwia uczestnikom bieżące wyjaśnianie interesujących ich zagadnień.
W trakcie spotkania zostanie wyświetlony film edukacyjny przygotowany na potrzeby kampanii Wiem, co podpisuję!