Zaproszenie: RAFAŁKI BIZNESU

Już w najbliższą środę w gminie Borki odbędzie się wydarzenie ekonomiczne skierowane do obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Będzie to już druga edycja wydarzenia – w ubiegłorocznej wzięło udział ponad stu przedsiębiorców. W tym roku spodziewamy się podobnej liczby uczestników.

Podczas tegorocznych Rafałków tematem przewodnim będzie: Fundusze na start i rozwój. Na ten temat będą wypowiadać się przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Natomiast przedstawiciele radzyńskiej LGD Zapiecek przedstawią wykład nt. stresu w miejscu pracy, zaś zawodowy mówca Szymon Kudła z Fundacji Digital Knowledge Obserwatory w Warszawie opowie o systematyczności w życiu codziennym – ważnym czynniku wpływającym również na sukces przedsięwzięć biznesowych.

W załączniku znajduje się program Rafałków.

Jeszcze raz zapraszamy: środa 05 czerwca o godz. 10:00 w Domu Ludowym w m. Sitno (k. Radzynia Podlaskiego).

Pogram wydarzenia (kliknij):