Zapraszamy na I Lubelskie Forum Seniora.

 
Forum Seniora to wydarzenie organizowane cyklicznie w całej Polsce. Pod koniec stycznia, po raz pierwszy odbędzie się również w Lublinie! W trosce o bezpieczeństwo uczestników, wykłady będą transmitowane w internecie. Porozmawiamy m.in. o zdrowiu, kulturze i sztuce. Nie zabraknie również gościa specjalnego!

Już 28 stycznia zapraszamy na pierwsze Lubelskie Forum Seniora organizowane przez Kurier Lubelski.

– Specjalnie dla wszystkich seniorów organizatorzy przygotowali coś dla ducha i ciała. W ramach spotkań odbędą się prelekcje i rozmowy o sztuce, muzyce i książkach – zapowiada Edyta Pytka, dyrektor marketingu i reklamy Kuriera Lubelskiego. – Zaprezentujemy również zbiór praktycznych informacji na temat tego, jak funkcjonować w czasie pandemii, gdzie szukać wsparcia i pomocy – dodaje.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników, wykłady będą transmitowane w internecie. Jak wziąć udział w Forum? Wystarczy, że 28 stycznia o godzinie 12:00 usiądziesz wygodnie przed ekranem komputera i włączysz transmisję!

Szczegółowy program forum znajduje się tutaj, można również ustawić sobie przypomnienie o wydarzeniu