XX Edycja Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

obrazek informujący o konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo- smaki regionów
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie wspólnie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Urzędem Gminy Wojsławice organizują Wojewódzki Finał XX Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, który odbędzie się w dniu 24 lipca 2021 r. w gminie Wojsławice.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:
➡️1. Konkurs na najlepszy regionalny produkt żywnościowy;
➡️2. Konkurs na najlepszą potrawę regionalną.
Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 9 lipca 2021 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mailowy: konkursy@lubelskie.pl, lub na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. A. Grottgera 4, 20-029 Lublin.
Zapraszamy do udziału!