Wybory Królowej Mleka 2015

Walcz o tron Królowej! 

 

Która z dziewcząt nie marzyła w dzieciństwie, by zostać królową lub księżniczką? Teraz pojawia się okazja, by spełnić to marzenie. Trwa konkurs Królowa Mleka 2015. Do zdobycia są aż trzy korony: Królowej oraz dwóch Księżniczek Mleka. Jeśli jesteś młodą kobietą, która ceni zdrowy styl życia i odżywiania się i lubi dzielić się tą pasją z innymi, ten konkurs jest dla Ciebie!

 

Rok temu wybrana została pierwsza polska Królową Mleka. Od tego czasu projekt rozwinął się dynamicznie – Królowa Mleka odwiedziła wiele szkół, była także gościem festynów plenerowych związanych z branżą mleczarską oraz honorowym gościem gali wręczania nagród hodowcom i producentom. Stała się postacią lubianą i popularną. W tym roku wybieramy nie tylko Królową, ale także dwie Księżniczki Mleka. Liczba zaproszeń do udziału w różnych wydarzeniach rośnie tak szybko, iż uznano że Królowa potrzebuje wsparcia.

Laureatki konkursu zostaną wyłonione przez jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele patronów  i partnerów konkursu. W tym roku do grona jurorów dołączyła Renata Gabryjelska, zdobywczyni tytułu I wicemiss w konkursie Miss Polonia w 1993 roku, aktorka i reżyser.

 

Szczególną wagę Królowa Mleka przywiązuje do edukacji dzieci i młodzieży. W pierwszym półroczu 2014 roku odwiedziła szereg szkół podstawowych, prezentując program edukacyjny, będący połączeniem nauki i zabawy. W jego trakcie odbywają się konkursy wiedzy o mleku i jego przetworach, degustacja produktów mlecznych oraz wzbudzający wiele emocji i radości konkurs dojenia, który odbywa się przy użyciu specjalnie zaprojektowanych na jego potrzeby stołach. Ten sam program zaprezentowany został również w Centrum Zdrowia Dziecka. Królowa Mleka uczestniczyła także w wydarzeniach plenerowych związanych z branżą mleczarską, uruchamiając tam specjalną strefę „Świat Królowej Mleka”, która w ciągu 5 godzin otwarcia zapewnia naukę i rozrywkę 400 dzieciom. Królowa uczestniczyła również w wielu ceremoniach wręczania nagród podczas gali honorujących rolników, hodowców i producentów. Działalność Królowej odbiła się szerokim echem w mediach – lokalnych, ale i ogólnopolskich. W lipcu Królowa była gościem porannego programu „Dzień dobry w sobotę” nadawanego na antenie TVP 1.
Komplet informacji na temat zasad organizacji konkursu, regulamin i harmonogram wyborów znajduje się na stronie www.krolowamleka.pl

Materiały zdjęciowe

http://www.krolowamleka.pl/pr