Wakacje w bibliotece 2017

Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi cykl spotkań w bibliotece. W tym roku najmłodsi czytelnicy z terenu naszej gminy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu, przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borkach oraz Filię w Woli Osowińskiej.


W ciągu wakacyjnych miesięcy szczególną popularnością cieszyły się zajęcia literacko-plastyczne, konkursy, zabawy i gry edukacyjne. Niezależnie od zaplanowanych spotkań dzieci przychodziły do bibliotek, aby skorzystać z komputerów, pograć w gry komputerowe oraz planszowe. W Bibliotece w Borkach na jednym ze spotkań pojawiła się p. Czesława Borowik dziennikarka Radia Lublin, która przeprowadziła rozmowy z uczestnikami na temat wakacji spędzanych w bibliotece. Uczestnicy chętnie dzielili się wrażeniami. Spotkanie było tak ciekawe, że pani redaktor zaprosiła dzieci i młodzież do Studia Radio Lublin.

Krystyna Maksymiuk