Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież Zapobiega Pożarom” rozstrzygnięte

W dniu 11 lutego 2016 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Borkach przeprowadzono eliminacje gminne, Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
W wyniku przeprowadzonych eliminacji szkolnych do turnieju gminnego zakwalifikowało się 24 uczniów ze szkół: Zespołu Placówek Oświatowych w Borkach, Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej, Szkoły Podstawowej w Tchórzenie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasewie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Chomejowej.
Turniej przeprowadzony był w dwóch grupach wiekowych: grupa I – szkoły podstawowe, grupa II – gimnazjum
Osoby uczestniczące w eliminacjach gminnych otrzymały, do rozwiązania, test składających się z 30 pytań.

Finaliści Turnieju gminnego:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe):
I miejsce – Martyna Kojtych – Szkoła Podstawowa w Borkach,
II miejsce – Weronika Paszkowska – Szkoła Podstawowa Borkach,
III miejsce – Jakub Stępniewski – Szkoła Podstawowa w Tchórzenie.

II grupa wiekowa (gimnazja):
I miejsce – Katarzyna Cieślak – Gimnazjum w Woli Osowińskiej,
II miejsce – Jan Kosek – Gimnazjum w Woli Osowińskiej,
III miejsce – Szymon Gajda – Gimnazjum w Borkach,

Nagrody dla finalistów Turnieju ufundował Pan Radosław Sałata Wójt Gminy Borki. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali dyplomy i upominki.
Osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca w poszczególnych grupach wiekowych, wezmą udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się dnia 21 marca 2016 roku o godz.9ºº w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.