STARTUJ Z WŁASNYM POMYSŁEM

Z pewnością wpadłeś kiedyś na świetny pomysł, ale w związku z brakiem środków nie mogłeś go zrealizować. Może chciałeś wyprodukować jakieś rewolucyjne urządzenie, może artystyczne dzieło stulecia, a może marzyłeś o zorganizowaniu interesującego wydarzenia – nieważne! Najważniejsze, że był to Twój własny pomysł, a jedyną rzeczą, która Cię ograniczała były niewystarczające fundusze.

Całkowicie nowy sposób finansowania projektów. Tu nie chodzi o inwestowanie czy pożyczanie pieniędzy. Twórcy projektów zachowują 100% praw własności i sami nadzorują ich wdrażanie w życie. Zamiast zrzekania się własności, oferują darczyńcom produkty i doświadczenia – unikatowe dla każdego projektu.

Jak zrealizować swój pomysł?
Nic prostszego!
1. Opisz swój projekt
2. Do opisu dodaj zdjęcia i filmy
3. Zdecyduj, ile potrzebujesz środków
4. Wymyśl nagrody dla wspierających
5. Ustal progi dofinansowania
6. Umieść wszystko na polakpotrafi.pl
7. Rozsyłaj wiadomość o projekcie do znajomych
8. Zbieraj fundusze!
Finansowanie typu wszystko albo nic. Na PolakPotrafi.pl, projekt musi osiągnąć zakładany cel finansowy zanim skończy się czas przewidziany na zbiórkę. Jeśli tak się nie stanie, darczyńcy otrzymują swoje środki z powrotem, a twórca projektu nie otrzymuje pieniędzy. Dlaczego? Jest to mechanizm zabezpieczający obydwie strony. Od twórców nie można wymagać dokończenia projektu bez uzyskania założonych środków. Jest to poza tym niepowtarzalny sposób na przetestowanie swojego pomysłu bez ryzyka.
Serwis PolakPotrafi.pl stwarza Tobie niepowtarzalną okazję, abyś zrealizował marzenia zarzucone z powodu braku pieniędzy!