Program rozwoju turystyki

Szanowni państwo, chciałbym poinformować, że Gmina Borki rozpoczyna projekt rozwoju turystyki na naszym terenie. Przedsięwzięcie ma na celu uatrakcyjnienie Gminy Borki dla ruchu turystycznego oraz pobudzenie lokalnego biznesu agroturystycznego. Chcemy w ten sposób dać impuls dla rozwoju małej przedsiębiorczości oraz stworzyć nowe miejsca pracy.

W związku z rozpoczęciem prac nad projektem rozwoju turystyki poszukujemy osoby chętne do zespołu, który będzie pracował nad jego realizacją. Chętni proszeni są o zgłaszanie się drogą mailową na adres wojt@borkiradzynskie.pl lub jacek.niebrzegowski@borkiradzynskie.pl do dnia 16 czerwca 2017r. Dodatkowo szczegółów udziela Pan Jacek Niebrzegowski pod numerem telefonu: 81 857 42 08 w.22, tel. kom. 600012431 lub osobiście w budynku Urzędu Gminy w pokoju nr.6

Zapraszam bardzo chętnych i zachęcam do zgłaszania się.