Program Działaj Lokalnie

Trwa nabór wniosków na dofinansowania w programie Działaj Lokalnie. W ramach X Edycji programu można zdobyć grant w wysokości do 6000 złotych, na działania o charakterze dobra wspólnego – czyli z pożytkiem dla lokalnej społeczności, trwające od 3 do 6 miesięcy w 2017 roku. Pula na granty wynosi w tym roku blisko 30 tysięcy złotych.

Zapraszamy wszystkich mających pomysły na działania w swym otoczeniu na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, 12 czerwca o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Borki (świetlica). Na spotkaniu będzie można usłyszeć wyczerpujące informacje na temat programu oraz sposobu aplikowania. Zadać pytania dotyczące wątpliwości i skonsultować pomysły na działania. Spotkanie poprowadzi Jakub Jakubowski z Fundacji Akcja Działa – Ośrodka Działaj Lokalnie w powiecie radzyńskim.

Termin składania wniosków będzie przedłużony do 18.06.2017 r. Więcej informacji o sposobie aplikowania oraz regulamin konkursu znajdziesz na: www.akcjadziala.pl