Otwarcie Klubu Seniora w Osownie

Wczoraj – w Dniu Babci – 21 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Seniora w Osownie. W uroczystym przecięciu czerwonej wstęgi wziął udział Wójt Gminy Borki Radosław Sałata, sołtys Osowna Ewa Mateusiak, koordynator klubu seniora w Osownie Magdalena Kozieł, a przede wszystkim Seniorzy, z myślą o których powstał Klub. 

Cześć oficjalną dopełniło przemówienie Wójta, po czym wszyscy uczestnicy uroczystości rozmawiali przy poczęstunku.   

W ramach Klubu nasi Seniorzy będą uczestniczyć w:
zajęciach kulinarnych,
spotkaniach z lekarzem,
zajęciach sportowych,
zajęciach komputerowych,
wieczorach literackich, wieczorach poezji,
wieczorach pieśni i tańca.

ℹ️ FINANSOWANIE: Klub Seniora w Osownie będzie działać, dzięki skorzystaniu Gminy Borki ze środków Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.