OSTRZEŻENIE O INTENSYWNYCH OPADACH DESZCZU Z BURZAMI

Godzina i data wydania:  godz. 09:21 dnia 25.08.2018
Nazwa biura:IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie
Zjawisko/stopień zagrożenia:  Intensywne opady deszczu z burzami/1
Obszar: powiaty: bialski, Biała Podlaska, biłgorajski, Chełm, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, Lublin, łęczyński, łukowski, opolski, parczewski, puławski, radzyński, rycki, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski, Zamość
Ważność: od godz. 10:00 dnia 25.08.2018 do godz. 21:00 dnia 25.08.2018
Przebieg:Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia – miejscami od 20 mm do 35 mm. W trakcie opadów deszczu mogą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 80 %
Uwagi:  Brak
Dyżurny synoptyk: Kamil Walczak