OFERTA PRACY STEWARDESA/STEWARD

OFERTA PRACY
STEWARDESA/STEWARD
Na pokładzie pociągu
PENDOLINO
Zakres obowiązków:
-Zapewnienie opieki i komfortu pasażerom podczas podróży zaleconych przez pracodawcę.
-Realizacja celów obsługi i sprzedaży podczas podróży.
-Reprezentowanie wizerunku Firmy swoją osobą.
-Dbałość o estetykę i kosmetykę stanowiska.
Wymagania:
-Wykształcenie minimum średnie.
-Znajomość jezyka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację.
-Bardzo dobry stan zdrowia oraz kondycja ruchowa.
-Miła, schludna aparycja i bardzo wysoka kultura osobista.
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
-Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.
-Gotowość do udziału w szkoleniu w Warszawie.
OFERUJEMY:
-Pełną wyzwań, ciekawą pracę w młodym zespole połączonym pasją podróży.
-Umowę o pracę i możliwość wieloletniej współpracy.
-Noclegi oraz pełne wyżywienie.
-Atrakcyjne wynagrodzenie z premią uznaniową.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dołączonym zdjęciem na adres: e-mail lukas242@onet.pl
Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.