Misje gospodarcze

Szanowni Państwo,

wszystkich zainteresowanych działalnością na bogatych w ropę i pieniądze rynkach Królestwa Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Omanu zapraszamy do udziału w misjach gospodarczych do tych perspektywicznych krajów, gdzie odbędziemy spotkania bezpośrednie z tamtejszymi firmami w Rijadzie i w Dżeddzie, jak również w Maskacie, Abu Dhabi i w Dubaju.

Informujemy również, że Ministerstwo Gospodarki wznowiło przyjmowanie wniosków o refundację projektów proeksportowych w ramach Branżowych Projektów Promocyjnych, które umożliwiają refundację kosztów udziału w naszych misjach gospodarczych w wysokości do 50% kosztów. Z uwagi na fakt, że ilość środków jest ograniczona, może ich zabraknąć już w pierwszej połowie września br.
Z tego powodu, wszystkich zainteresowanych misjami do Arabi i Saudyjskiej oraz do Emiratów Arabskich i do Omanu zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z wypełnionymi wnioskami o refundację w terminie do końca sierpnia br. Wnioski o refundację w wersji do wypełnienia, wysyłamy wszystkim zgłoszonym do udziału uczestnikom, gwarantując ich pilotaż oraz monitoring od procesu ich przygotowania poprzez kwalifikację aż do rozliczenia projektu.

Szczegóły misji do Arabii Saudyjskiej oraz do Emiratów Arabskich i do Omanu znajdziecie Państwo klikając na poniższe linki:

ARABIA SAUDYJSKA 2015
Rijad – Jeddah (Dżedda): 24 – 29 października 2015
Ogólna (wielobranżowa) misja gospodarcza firm polskich do Arabii Saudyjskiej z wizytacją targów budowlanych SaudiBuild
Czytaj więcej>>>

OMAN I ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE 2015
Maskat – Abu Dhabi – Dubai: 06-11 grudnia 2015
Ogólna (wielobranżowa) misja gospodarcza firm polskich do Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Czytaj więcej>>>

lub na naszej stronie www.scc.org.pl :

Wybierz najlepszy dla Twojej firmy kraj i rozpocznij działalność na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy!

Silesia Chamber of Commerce Ltd.
Budynek Telewizji Wrocław
53-015 WROCŁAW
ul. Karkonoska 8
Tel: +4871 707 11 52
Fax: +4871 707 12 87
Mob: +48 729 405 473
e-mail: biuro@scc.org.pl office@scc.org.pl
www.scc.org.pl