Marzenia warte spełnienia!

Marzenia warte spełnienia!

 

Misją Fundacji Czas Dzieci jest kreowanie nowych możliwości rozwoju edukacyjnego i kulturowego dzieci – w szczególności z środowisk, w których te możliwości są niewielkie ze względu na terytorialne usytuowanie. Mamy doświadczony zespół, ludzi pełnych pasji, pomysłów i chętnych do zmieniania świata na lepsze – przynajmniej kawałka. Nie chcemy już tylko doraźnie pomagać, ale pragniemy na dłużej, mocniej wejść w środowiska, gdzie możemy pomóc i wywołać trwałe zmiany na lepsze.

Dumą Fundacji są młodzi, niezwykle utalentowani tancerze: Wiktoria Tylek i Kacper Raputa. Dzięki finansowemu wsparciu z naszej strony mogli pojechać, między innymi, na Mistrzostwa Polski (PTT) Dzieci Starszych, na których wytańczyli pierwsze miejsce! Uczestniczyli także w międzynarodowym turnieju Ray Rose Polish Open Championships (na którym, jako jedyna para z Polski stanęli na podium) czy w Międzynarodowym Turnieju Karkonosze Open, na którym znów uzyskali pierwsze miejsce! Radości nie ma końca, a to przecież dopiero początek ich drogi. Z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych wieści z tanecznego frontu i nie możemy się doczekać na dalsze sukcesy naszych utalentowanych podopiecznych!

Zdajemy sobie sprawę, że tak zdolnych dzieciaków jest w Polsce niezwykle dużo. Wielu z nich nie stać nawet na wyjazdy na zawody, z powodu braku środków nie mogą doskonalić i pokazywać swoich umiejętności. Fundacja Czas Dzieci pragnie pomagać takim dzieciom, by w pełni mogły rozwinąć skrzydła!

http://fundacja.czasdzieci.pl/

Współpraca i kontakt:

Fundacja Czas Dzieci

Adres:

  1. Felicjanek 10/17

31-104 Kraków

tel/fax (12) 421-29-41

e-mail: fundacja@czasdzieci.pl

Konto Fundacji:

02 1140 2004 0000 3502 7488 4599 (mBank)

Konto projektu Mecenas Dziecięcych Talentów:

11 1140 2004 0000 3902 7489 1419 (mBank)

NIP: 676-245-29-79