III Gminne Spotkanie Wigilijne za nami

Wczoraj 15 grudnia (niedziela) odbyła się Wigilia Seniorów pod patronatem Wójta Gminy Borki ppłk rez. Radosław Sałata.  Na początku seniorzy uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele parafialnym w Borkach. Potem zebrali się na stołówce w ZPO w Borkach.  W spotkaniu wzięli udział Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Wicestarosta Radzyński Michał Zając. Po krótkim przedstawieniu, wspólnym odśpiewaniu kolęd i podzieleniu się opłatkiem seniorzy zasiedli do stołów.
 

Rozmowom i uśmiechom nie było końca, a w tle rozbrzmiewały kolędy.

Wyrazy uznania należą się organizatorom:
– Wójtowi Gminy Borki ppłk rez. Radosławowi Sałacie,
– Gminnej Radzie Seniorów,
– Młodzieżowej Radzie Gminy, która zadbała, aby każdy najadł i napił się do syta, bo radni na bieżąco donosili nowe dania.
Każdy senior dostał mały upominek – pierniczek, lecz zdecydowanie najlepszym prezentem była możliwość spędzenia tego niedzielnego wieczoru wśród swoich przyjaciół i znajomych. Goście wyszli z budynku z uśmiechem na ustach.
Mamy nadzieję, że zobaczymy się też za rok.
(Autor: Roksana Orłowska, Młodzieżowa Rada Gminy)