I Wschodnie Forum Biznesu – zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłam zaproszenie Pana Sławomira Sosnowskiego – Marszałka Województwa Lubelskiego, do udziału w „I Wschodnim Forum Biznesu”, które odbędzie się w dniach 25 – 26.06.2015 r. w Lublinie.

I Wschodnie Forum Biznesu w Lublinie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi współpracy gospodarczej z partnerami z Europy i ze świata, a w szczególności tematyki dotyczącej krajów wschodnich.

Pragnę podkreślić, że dotychczas odnotowaliśmy już kilkadziesiąt zgłoszeń uczestników spoza Polski, a także przedstawicieli międzynarodowych instytucji, które zajmują się kojarzeniem biznesu z naszego kraju i kontrahentów z różnych stron Świata.

Forum będzie wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i pokaże nowe możliwości współpracy handlowej. Celem Forum jest także stworzenie warunków do wspólnej debaty nad kierunkami rozwoju województwa lubelskiego oraz Polski Wschodniej.

Forum jest dedykowane samorządowcom, przedsiębiorcom, polskim i zagranicznym inwestorom, instytucjom otoczenia biznesu, podmiotom zainteresowanym inwestycjami i nawiązaniem współpracy gospodarczej z regionem.

 

Rejestracja pod adresem: http://wschodnieforumbiznesu.eu/

 

Zaproszenie – JST

Program I WFB w Lublinie

 

Z wyrazami szacunku,

Marcin Magdziarz

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Departament Gospodarki i Innowacji

Oddział Promocji Handlu i Inwestycji

ul. Stefczyka 3

20-151 Lublin

tel. 81 478 14 69

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.