Gminne obchody Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

W dniu 8 marca w ramach gminnych obchodów Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Borkach spotkaliśmy się w licznym gronie aby celebrować oba te święta.

Wieczór ten miał charakter kameralnego spotkania towarzyskiego abyśmy mogli oderwać się od  dnia codziennego i cieszyć wspólnie spędzonym czasem.

Na wstępie prowadząca uroczystość sekretarz Gminy Renata Leszcz przywitała gości i oddała głos wójtowi Radosławowi Sałacie, który swoją przemową przybliżył nam historię Dnia Kobiet. Były piosenki, dowcipy i żarty odnoszące się zarówno do święta kobiet jak i mężczyzn.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ chóru męskiego „Bas Canto”, który oczarował publiczność swym talentem wokalnym. Przy słodkim poczęstunku i akompaniamencie akordeonu czas upłynął w miłej atmosferze. Wszyscy Goście bawili się wyśmienicie a bisom nie było końca…