Gmina Borki z dwiema nagrodami

Gmina Borki oraz Wójt Gminy Borki Radosław Sałata w ubiegłym tygodniu zostali nagrodzeni dwoma laurami. We wtorek Lubelski klub Biznesu przyznał gminie Borki nagrodę Business Excellence w kategorii Gmina Proobywatelska, zaś w piątek Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości przyznali w Warszawie Wójtowi Radosławowi Sałacie Nagrodę Wójt 30-lecia Wolności Rzeczypospolitej Polskiej w 30. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce.

Wójt Radosław Sałata mówi: Oczywiście, bardzo cieszę się z obydwu nagród. Są one dla mnie dowodem tego, że ja i mój zespół w Urzędzie Gminy pracujemy efektywnie oraz że inne organizacje widzą i doceniają nasze starania. Jednak nie ukrywam, że zawsze najbardziej zależy mi na tym, aby z naszej pracy byli zadowoleni mieszkańcy gminy Borki, bo to oni mnie wybrali i pracuję dla nich. Przy okazji tych wyróżnień przypomnę, że tylko w tym roku uzyskaliśmy jako gmina kilka milionów złotych na rewitalizację terenów gminnych, modernizację dróg, rozbudowę przedszkoli oraz budowę Domu kultury w Woli Chomejowej.