Do wygrania instalacja fotowoltaiczna o wartości 20.900 zł

Zachęcamy do odwiedzenia strony:

http://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/15780/konkurs-do-wygrania-instalacja-fotowoltaiczna-o-wartosci-20900-zl.

Co można wygrać?
Do wygrania jest zestaw składający się z 12 paneli fotowoltaicznych PSE 6P 250W wraz z inwerterem Bosch BPT-S 3 o łącznej wartości aż 20.900 zł! W skład zestawu wchodzą także niezbędne elementy jak konstrukcja montażowa, kable i wyposażona skrzynka bezpiecznikowa. Wyobraź sobie, że rocznie będziesz w stanie wyprodukować całkowicie za darmo około 2880 kWh. Oznacza to, że twoje rachunki za prąd spadną o co najmniej 1728 zł rocznie! Co więcej, nie zapłacisz także za montaż, który wykonają doświadczeni pracownicy Projekt-Solartechnik. Więcej informacji na temat nagrody można znaleźć na stronie producenta: www.projekt-solartechnik.pl/dla-domu
Czy jesteś przedsiębiorcą planującym inwestycję w elektrownię słoneczną, czy właścicielem domu, który budując własne odnawialne źródło energii myśli zarówno o ekologii, jak i o zmniejszeniu rachunków za prąd – zawsze da się znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do siebie.
Co zrobić aby wygrać?
Droga do wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie:
W jaki sposób na co dzień starasz się ograniczać swoje wydatki na prąd?
Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma opisany wcześniej zestaw.
Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: tech@serwis.wp.pl Przed udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się regulaminem konkurs, który dostępny jest TUTAJ.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.