CDR ogłasza ogólnopolski konkurs SPOSÓB NA SUKCES

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XIX edycję ogólnopolskiego konkursu SPOSÓB NA SUKCES. Celem konkursu jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, włączenia społecznego oraz aktywizacji społeczności lokalnych. 

 

Udział w konkursie jest bezpłatny. Odbywa się w ramach realizacji statutowych celów Centrum Doradztwa Rolniczego. Centrum współpracuje w tym zakresie z mediami, w tym TVP 1, redakcjami czasopism oraz portali internetowych itp.
ZGŁOSZENIA DO KONKURSU należy składać do właściwego Wojewódzkiego Doradztwa Rolniczego do 15 marca; zgłoszenia można dokonać osobiście lub za pośrednictwem innych instytucji takich, jak starostwa, urzędy miasta, lokalne grupy działania).
W konkursie mogą wziąć udział przedsięwzięcia uruchomione od 1 lipca 2017 roku do 28 lutego 2019 roku.

Szczegóły konkursu (kliknij link/skopiuj do wyszukiwarki): https://bit.ly/2TG2vIA