Ogłoszenie o zakończeniu konsultacji projektu Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Radzynia Podlaskiego na lata 2021-2027.

W dniu 18 grudnia 2023 r. zakończyły się konsultacje społeczne projektu Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego (MOF) Radzynia Podlaskiego na lata 2021-2027. Gmina Borki jest częścią MOF tworząc go razem z Miastem Radzyń Podlaski oraz Gminą Radzyń Podlaski. Przeprowadzone konsultacje pozwoliły na identyfikację potrzeb i oczekiwań interesariuszy w zakresie współpracy samorządów tworzących Miejski Obszar Funkcjonalny Radzynia Podlaskiego oraz zapewnienie udziału mieszkańców w planowaniu niniejszego procesu na etapie opracowania Strategii ZIT MOF. Pełną treść artykułu wraz z raportem z konsultacji znajdziesz na stronie: https://www.radzyn-podl.pl/9-informacje/3968-ogloszenie-o-zakonczeniu-konsultacji.html

Data opublikowania: 08:12, 20 grudnia 2023

Kategorie: Aktualności