Akcja: e-motywacja w bibliotekach

Zapraszamy wszystkich seniorów i nie tylko na wirtualne spotkania w ramach programu Orange dla Bibliotek

fundacja orange
Akcja e-motywacja to 6 inspirujących, wirtualnych spotkań – “przy kawie” i w kreatywnej atmosferze. Wideokonferencje będą odbywać się w czwartki o godzinie 11:00 od października do grudnia 2015 r., średnio dwa razy w miesiącu, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borkach i filii w Woli Osowińskiej.
Celem projektu jest aktywizacja społeczna osób starszych – uzupełnienie zapasów odwagi i energii przydatnych do życia aktywnego i spełnionego. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z seniorami psycholog i skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 października o godz. 11.00 Bibliotece Publicznej w Borkach i w filii bibliotecznej w Woli Osowińskiej. Wirtualnym gościem będzie Emilia Krakowska znana i lubiana aktorka filmowa, estradowa i teatralna.

Terminy kolejnych spotkań:
– 22 października
– 5 listopada
– 19 listopada
– 3 grudnia