Akademia dobrego Rodzica

👪👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧‍👦

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Borkach zaprasza wszystkich Rodziców do udziału w Akademii dobrego rodzica. Jest to cykl bezpłatnych warsztatów poszerzania kompetencji wychowawczych oraz wzmacniania umiejętności prawidłowego komunikowania się z dziećmi. Warsztaty będą trwały w miesiącach lipiec-wrzesień br., jeden raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie (organizacyjne) odbędzie się już 4 lipca (czwartek) o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Borki.

Zapraszamy rodziców z dziećmi. Dla dzieci została przewidziana opieka na czas trwania warsztatów.

Zapraszamy do zapisywania się telefonicznie pod numerem telefonu: 81 85 74 277 lub osobiście w biurze GOPS. Będzie możliwość zapisania się podczas pierwszego spotkania 4 lipca 2019 roku.

Osoby do kontaktu:

p. Anita Zabielska (asystent rodziny) oraz p. Anna Szalast (kierownik GOPS)