Miniaturka artykułu Jednodniowa wycieczka do Lublina na Noworoczny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny dla uczestników projektu pn. „Aktywny Senior w Gminie Borki”

Aktualności dla seniora

“W dniu 13 stycznia br. dla uczestników projektu pn. „Aktywny Senior w Gminie Borki” został zorganizowany wyjazd do Lublina. Na początku wycieczki Seniorzy udali się na obiad do Restauracji Firlejowe Sioło. Kolejnym punktem wyjazdu była hala GLOBUS w LUBLINIE, na której odbył się Noworoczny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Wydarzenie wzbudziło […]