BEZPŁATNE OKULARY DLA TWOJEGO DZIECKA

GOPS w Borkach przystąpił do Programu Zobacz lepszą przyszłość 2020. Jest to unikalny w skali ogólnopolskiej dobroczynny program profilaktyki wad wzroku wśród potrzebujących dzieci i młodzieży.

Cel programu: BEZPŁATNE OKULARY dla dzieci i młodzieży w wieku 5-26 lat w trudnej sytuacji materialnej.
Jak uzyskać bezpłatne okulary?
Skontaktuj się z pracownikiem socjalnym GOPS w Borkach jeśli:
– twoje dziecko potrzebuje nowych okularów,
– jeśli podejrzewasz, że twoje dziecko może mieć wadę wzroku.
W ramach programu:
– zostaną wykonane badania przesiewowe,
– twoje dziecko otrzyma bezpłatnie okulary.
UWAGA: Masz czas tylko do 12 lutego 2020 r. Nie zwlekaj!
Organizatorzy i współorganizatorzy: Grupa Essilor Polska, fundacja Vision for Life oraz fundacja Polki Mogą Wszystko, Essilor Polonia, JZO, JAI KUDO, Essilor Optical Laboratory Polska.
Patronat nad programem objęli: PTOO, Izoptyka, Optyka, Optyk Polski, OKO, domydziecka.org i DPD

Konsultacje społeczne

Uprzejmie informujemy, że przedłużyliśmy termin konsultacji społecznych w sprawie zmiany urzędowych nazw miejscowości Maruszewiec Pofolwarczny oraz Maruszewiec.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach bez konieczności wychodzenia z domu, bo na Portalu Partycypacji Społecznej naszej Gminy.
Konsultacje potrwają do 21 lutego br.
Link do konsultacji znajduje się tutaj: