Oferta pracy w Urzędzie Gminy Borki

Wójt Gminy Borki Radosław Sałata ogłasza, że w związku z pozyskanymi wielomilionowymi dotacjami i ich realizacją Referat Rozwoju i Inwestycji poszukuje pracownika na wieloosobowe stanowisko pracy ds. zamówień publicznych i funduszy zewnętrznych.
Jeśli masz doświadczenie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoją aplikację do 24 września.
Szczegóły oferty pracy znajdują się pod adresem (kliknij): https://ugborki.bip.lubelskie.pl/index.php…

Grand Prix Powiatu w Siatkówce Plażowej

Po lecie już chyba zostały tylko wspomnienia i… fotografie.
Dziś publikujemy zdjęcia z Grand Prix Powiatu w Siatkówce Plażowej z 28 lipca 2019 roku (kategoria Open).
Klasyfikacja:
I miejsce – Karol Aftyka, Patryk Sieńczak;
II miejsce – Grzegorz Wróblewski, Hubert Zakrzewski;
III miejsce – Mateusz Pękała, Jakub Siłka;
Organizatorami turnieju byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim, Gmina Borki, GOKiS w Borkach, lokalni animatorzy sportu, Klub Bystrzyca Borki.