PODZIĘKOWANIA ZA MECENAT KONKURSU RAFAŁKI

Wójt Gminy Borki Radosław Sałata składa podziękowania wszystkim sponsorom drugiej edycji konkursu modelarskiego RAŁAŁKI:

za wsparcie finansowe firmom z Radzynia Podlaskiego:

PPHU WOJZBUN Wojciech Szkurłat oraz PHU SANIT Karol Leśkowicz

za ufundowanie nagród rzeczowych firmom:

Geologia Pomorska – Usługi Geologiczne Magdalena Tyszecka z Koszalina, First to Fight Sp. z o. o. z Warszawy, PH Konrad z Łomży, COBI S.A.  z Warszawy, YAHU Models z Siemianowic Śląskich oraz Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

za zapewnienie dodatkowych atrakcji podczas imprezy firmom:

First to Fight Sp. z o.o. z Warszawy za pokaz strategicznej gry bitewnej Wrzesień 1939 oraz Aerograf M. S. Michał Sierpień z Międzyrzeca Podlaskiego za pokaz malowania artystycznego aerografem.

RFAŁKI II Konkurs Modeli Plastikowych i Kartonowych w Borkach za nami

W ubiegły weekend w Borkach odbyła się druga edycja konkursu modelarskiego Rafałki pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka oraz Starosty Powiatu Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego.

Pełna relacja z konkursu ukaże się w lutowym numerze biuletynu Czapla.  Tymczasem zapraszamy do wysłuchania relacji przygotowanej przez Katolickie Radio Podlasie, jednego z patronów medialnych imprezy (kliknij obrazek):