Świąteczny kiermasz za nami

Już po raz piąty lokalni twórcy rękodzieła artystycznego, producenci żywności oraz Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy spotkali się na kiermaszu, który odbył się 24 listopada w sali gimnastycznej ZPO w Borkach. Od godziny 11.00 można było podziwiać oraz kupować wyroby zgromadzonych wystawców.

Czas umilały prezentacje młodych wokalistów działających we współpracy z GOKiS. Słuchaliśmy Julii Cabaj, Natalii Zając, Damiana Paryska, Kamila Mitury oraz Rafała Piłata i Emilii Kozak.

Na głodnych czekała pysznie „sprawiona” przez panie kucharki grochówka oraz stolik kawowy ku pokrzepieniu. Nad całością czuwali wyjątkowo sprytni wolontariusze:
Ewelina Sałata, Marcelina Filip, Patrycja Filipek, Katarzyna Gomoła, Martyna Och, Julia Żeleźnik, Klaudia Górna, Julia Kożuch, Łukasz Rola, Kamil Tryc. Oglądaliśmy również prezentację dorobku wokalnego KGW Paprocie z Krasewa, które realizowały w ostatnich tygodniach Projekt Działaj Lokalnie Wszystkie Dzieci Śpiewają.

Dziękujemy dyrekcji, wolontariuszom i wszystkim pracownikom ZPO w Borkach za wsparcie w organizacji wydarzenia. Ukłony dla sponsorów: Bank Spółdzielczy Odział Borki i GS Samopomoc Chłopska. Za wsparcie finansowe dziękujemy również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Borkach. Patronatem medialnym Kiermasz Świąteczny objął portal iledzisiaj.pl
Do zobaczenia już za rok.